Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

„Capitalica Asset Management“ pradeda platinti naują obligacijų emisiją

Informacija žiniasklaidai, 2024 m. gegužės 17 d.

Gegužės 17 d. SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“ nekilnojamo turto fondas „Capitalica Z114 Real Estate Fund“ pradeda viešą 3 mln. eurų vertės obligacijų emisijos platinimą, esant poreikiui yra galimybė išplėsti iki 6 mln. eurų. Pritrauktos lėšos bus skirtos naujo A klasės verslo centrui „Sand Offices“ Vilniuje vystyti. Obligacijų bazinį prospektą patvirtino Lietuvos Bankas.

Įmonės vadovas Mindaugas Liaudanskas sako, kad naujos obligacijų emisijos platinimas yra svarbus žingsnis vystant perspektyvų „Sand Offices“ projektą, kuris duris nuomininkams atvers jau šių metų pabaigoje. Projekto statybai jau skirta 12,9 mln. Eur, numatoma verslo centro vertė – apie 30 mln. Eur.

„Gegužės pradžioje baigę plėtoti biurų kompleksą „Verde“ Rygoje, šiuo metu fokusuojamės į sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje kylantį verslo centrą „Sand Offices“. Būsimiems nuomininkams pasiūlysime tvarias, logistiškai patogioje vietoje įsikūrusias ir, žinoma, estetiškas biurų patalpas. Tikime šio projekto sėkme, nes  kaip rodo mūsų patirtis, kokybė, kaip ir visada, rinkoje išlieka paklausi. Esu įsitikinęs, kad „Žalgirio gatvės testą“ ne tik išlaikysime, bet ir pasieksime gerų rezultatų“, – sako M. Liaudanskas.

Šiuo metu jau baigiamas pastato karkasas. Vasarą planuojama pradėti vidaus patalpų įrengimo darbus. Verslo centras vystomas laikantis BREEAM Excellent in Built sertifikato standartų.

„Įprastai verslo centrai statomi Lvovo gatvėje, Konstitucijos prospekte. Su „Sand Offices“ projektu siekiame praplėsti centrinio Vilniaus verslo rajono ribas“, – teigia M. Liaudanskas.

Obligacijų emisijos pajamingumas – 10,5 %

Lietuvos, Latvijos ir Estijos investuotojai kviečiami įsigyti iki 6 000 obligacijų, kurių nominalioji vertė yra 1 000 Eur, o metinė palūkanų norma siekia 6 % + 6 mėn. EURIBOR. Minimali investicinė suma yra 1033,39 Eur, emisijos pajamingumas – 10,5 %.  

Tai jau antroji viešai platinama „Capitalica Asset Management“ obligacijų emisija, skirta „Sand Offices“ projekto vystymui. Pirmąją viešą 3,4 mln. Eur vertės obligacijų emisiją įmonė sėkmingai išplatino šių metų kovo mėnesį.

Skolos vertybinių popierių platinimas tęsis iki birželio 4 d. Per „Nasdaq Baltic“ biržą investuoti kviečiami privatūs ir instituciniai investuotojai.

Gegužės 21 d. 15 val. ir 16 val. „Capitalica Asset Managent” organizuoja nuotolinę konferenciją lietuvių ir anglų kalbomis, kurios metu bus aptariamos investavimo į „Sand Offices“ verslo centro obligacijas galimybės ir sąlygos. Pranešimus konferencijoje skaitys Andrius Barštys, CAPITALICA Z114 REAL ESTATE FUND vadovas ir „Capitalica Asset Management“ valdybos pirmininkas, bei Eglė Džiugytė, „Šiaulių banko“ finansų rinkų departamento vadovė. Daugiau informacijos rasite įmonės socialiniuose tinkluose.

APIE CAPITALICA ASSET MANAGEMENT          

„Capitalica Asset Management“ (www.capitalica.lt) yra investicijų valdymo bendrovė, valdanti investicijų fondus, investuojančius į komercinį nekilnojamąjį turtą ir ne nuosavybės vertybinius popierius Baltijos šalyse bei Europos regione. Bendrovė valdo 12 objektų arba 108 000 m2 nekilnojamojo turto, dar 20 000 m2 – plėtojama. Pasinaudodama savo patirtimi kapitalo rinkų, nekilnojamojo turto ir investicinių fondų srityse, bendrovė suteikia galimybę privatiems ir instituciniams investuotojams gauti stabilią grąžą. CAM fondai yra licencijuoti ir prižiūrimi Lietuvos banko, o obligacijos kotiruojamos „Nasdaq“ vertybinių popierių biržoje. „Capitalica Asset Management“ kontrolinį akcijų paketą (70 proc.) valdo viena didžiausių Lietuvos verslo grupių SBA grupė, dar 30 proc. – „Capitalica Asset Management“ valdybos pirmininko Andriaus Barščio įmonė „Fox Holdings“.

Daugiau informacijos:

Aistė Audickaitė

Komunikacijos agentūra „Penkiolika minučių iki vidurnakčio“

[email protected]

+37062300073

This site is registered on wpml.org as a development site.