Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

„Capitalica Green Logistics Fund“ įsigijo antrąjį logistikos centrą Rygoje

Capitalica Green Logistics Fund” įsigijo logistikos centrą Rygos miesto Vidžemės rajone. Tai jau antroji fondo investicija Latvijoje. Naujasis komercinio NT objektas papildė fondo portfelį, kurį šiuo metu sudaro jau 5 logistikos kompleksai – 3 Estijoje ir 2 Latvijoje.

„Šis sandoris sustiprino mūsų poziciją Baltijos šalių logistikos rinkoje. Esant ribotai žemės sklypų pasiūlai Rygoje, tai dar labiau padidins fondo portfelio vertę. Esame įsitikinę, kad naujai įsigytas turtas atneš patrauklią grąžą ir mūsų investuotojams“, – sako Mindaugas Liaudanskas, „Capitalica Green Logistics“ fondo valdytojas.

Puikios techninės būklės pastato bendras nuomojamas plotas – 5,647 kv. m. Šis įsigijimas padidins bendrą fondo valdomo sandėliavimo ir logistikos plotą iki 32,880 kv. m. Logistikos centras įsikūręs čia veikiantiems verslams patrauklioje lokacijoje, 1,6 ha sklype, Ulbroka gatvėje, Vidžemės Dreilini rajone.

Dreilini rajonas dėl savo strateginės padėties laikomas viena geriausių logistikos lokacijų Rygoje. Jis įsikūręs miesto ribose viename iš tankiausiai apgyvendintų Latvijos sostinės rajonų ir turi puikiai išvystytą susisiekimą tiek viešuoju, tiek asmeniniu transportu. Magistralę „Via Baltica“ galima pasiekti per 5 minutes, o Rygos centrą arba būsimą Salaspilio intermodalinį krovinių terminalą – per 20 minučių.

Seniausias ir didžiausias logistikos rajonas Rygoje garsėja ir savo senbuviais kaimynais. Čia sandėlius turi tokios žinomos kompanijos kaip „Lidl“, „Rimi“, „Coca-Cola Co.“, „Toyota Material Handling“, „Magnum“ ir „Tamro Latvia“. Be to, Dreilini įsikūrė Rygos pramoninis parkas, saugos bendrovės „G4S” biuras, prekybos centrai „IKEA”, „SAGA” ir „DEPO”. Kaiminystę papildo naujai besikuriantys „JYSK” ir „Makita” sandėliai bei biurai.

Fondui priklausantis logistikos centras yra pastatytas pagal „stock-office“ formatą, kuriame įrengtos trijų tipų patalpos – sandėlis, biuras ir klientų aptarnavimo salės. 

Naujai įsigytas objektas yra pilnai išnuomotas dviems nuomininkams – „LIC Gotus“, kuri yra viena iš pirmaujančių DIY tipo didmeninės prekybos bendrovių Baltijos šalyse, ir „GRIFS AG“  –  visas Baltijos šalis aptarnaujančiai saugos bendrovei.

„Stebime nuolat augantį poreikį miesto ribose sujungti sandėlį, biurą ir prekybos erdves į vieną vietą. Galimybė pasiūlyti tokį sprendimą suteikia konkurencinį pranašumą – tiek nuomininkams, tiek mums kaip investuotojams”, – komentuoja M. Liaudanskas.

This site is registered on wpml.org as a development site.