Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Dar tik statomame „Sand Offices“ verslo centre Vilniuje – pirmieji nuomininkai

Informacija žiniasklaidai, 2024 m. birželio 28 d.

Sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankryžoje iškilusį ir vidaus įrengimo darbus jau pradėjusį „Sand Offices“ verslo centrą pasirinko pirmieji nuomininkai. Tai – internetinė finansavimo platforma „CapitalBox“, restoranas „Laurus“ ir buitinės technikos studija „Prenta studio“. Verslo centro statybų darbus planuojama užbaigti šių metų pabaigoje, nuomininkai į jį įsikelti galės jau 2025 m. sausio mėnesį.

„Su pirmaisiais nuomos sandoriais išnuomavome apie 1200 kv. m pastato ploto. Taip pat ir toliau jaučiame didelį rinkos susidomėjimą ir iš kitų potencialių nuomininkų. „Sand Offices“ lokacija, estetika, patogumas ir tvarumas, žinoma, tam tik padeda. Todėl būsimų naujakurių sutartys – jau derinimo etapuose“, – teigia Andrius Barštys, SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“, vystančios „Sand Offices“ verslo centro statybų projektą, valdybos pirmininkas.

Birželio mėnesio pradžioje „Capitalica Asset Management“ įmonė „Capitalica Z114 Real Estate Fund” taip pat išplatino jau antrąją 9,1 mln. eurų vertės emisiją, skirtą „Sand Offices“ projekto vystymui. Paklausa pasiūlą viršijo tris kartus.

„Mūsų įgyvendinami projektai yra palankiai vertinami tiek nuomininkų, tiek ir investuotojų. Matome, kad rinka mumis pasitiki. Paskutinės „Sand Offices“ obligacijų emisijos metu buvome nusimatę ją didinti iki 6 mln. eurų, bet, dėl itin didelio investuotojų susidomėjimo nusprendėme ją praplėsti iki 9,1 mln. Išperkant emisiją dalyvavo 172 investuotojai iš trijų Baltijos šalių“, – sako Mindaugas Liaudanskas, „Capitalica Asset Management“ generalinis direktorius.

Kas vilioja šiuolaikinius nuomininkus

Nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“ biurų sprendimų vadovė Indrė Juščė antrina „Sand Offices“ projekto vystytojams ir pastebi, kad renkantis naują biurą nuomininkams svarbiausiais aspektais išlieka verslo centro lokacija architektūra bei jo inovatyvumas, draugiškumas aplinkai.

„Sand Offices“ verslo centro sėkmės paslapčių yra keletas. Pirma, jis yra įsikūręs strategiškai patogioje vietoje – šalia miesto centro ir netoli gyvenamojo rajono. Antra, pastatas statomas ir įrenginėjamas laikantis tarptautinių „BREEAM Excellent New Construction“ sertifikato standartų. Vadinasi, jis – tvarus, draugiškas aplinkai, ilgaamžis. Trečia, verslo centras statomas naudojant surenkamą trisluoksnę gelžbetonio sistemą su pilnai įrengtu fasadu. Dėl to statybų darbai vyksta itin sparčiai, o nuomininkai turi galimybę pasirinktą plotą adaptuoti pagal poreikius“, – teigia I. Juščė.

Anot ekspertės, būtent pasirinktas „Sand Offices“ statybų metodas yra pagrindinis pastato išskirtinumas komercinio nekilnojamojo turto rinkoje Vilniuje: „Statybos, kuriose naudojamas surenkamas gelžbetonis – vis dar naujiena Lietuvoje. Jo privalumus rinka vertina vis labiau. Mažiau kolonų vidinėse pastato erdvėse būsimiems nuomininkams užtikrina galimybę maksimaliai efektyviai išnaudoti erdvę. Nelieka jokių neišnaudotų plotų, už kuriuos vis tiek reikėtų mokėti.“

Naujasis verslo centras Vilniuje pradėtas statyti 2024 m. sausio mėnesį. Darbus planuojama užbaigti dar tų pačių metų gruodžio mėnesį. „Sand Offices“ statybai jau skirta 13,1 mln. eurų, numatomos investicijos sieks apie 25 mln. eurų.

This site is registered on wpml.org as a development site.