Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Finansinių technologijų įmonė „Decta” papildė strateginių „Verde” komplekso nuomininkų sąrašą

Unikalus žaliosios koncepcijos biurų kompleksas Rygoje ,,Verde”, kurį plėtoja SBA grupės investicijų valdymo bendrovė „Capitalica Asset Management“, pasitiko sekantį savo plėtros etapą jau turėdama nuomos sutartis su latviško kapitalo ir finansinių technologijų įmonėmis. Viena iš jų – tarptautinė mokėjimo kortelių duomenų apdorojimo įmonė „Decta”, kuri tapo viena iš strateginių ,,Verde” komplekso nuomininkų. 

 

„Decta” yra tarptautinė mokėjimų duomenų apdorojimo įmonė, ir įgaliotoji Mastercard Inc. bei Visa Inc. atstovė.  Šiais metais įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 200 ir įmonė persikels į biurų komplekse „Verde“ įrengtas naujas patalpas, kurių bendras plotas – ​​2 300 kvadratinių metrų.

 

„Daugelis įmonės laimėjimų priklauso nuo komandos. Mūsų tikslas – motyvuoti savo darbuotojus užtikrinant jiems geriausią įmanomą darbo aplinką. Išsinuomojome du komplekso aukštus – 6-ąjį ir 10-ąjį, juose bus įrengtos ne tik moderniausios darbo vietos su atsiveriančiais puikiais vaizdais, bet ir įvairios poilsio zonos. Esame pažangi įmonė, todėl vertiname ne tik žaliąsias zonas ir modernų pastatą, bet ir pačią vietą Rygos centre, kurią tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai galės lengvai pasiekti iš bet kurios miesto vietos. Mums labai svarbu, kad naujasis „Decta“ biuras atspindėtų mūsų puoselėjamas vertybes ir viziją“, – sako „Decta“ direktorius Marks Andrējevs.

 

Biurų centre „Verde“ patalpas nuomosis ir  keletasLatvijoje įsteigtų įmonių. Kaip pavyzdį galima paminėti finansines investicijas valdančią bendrovę „Alppes Capital“, kurios vertybinių popierių portfelį sudaro investicijos į tokias įmones kaip „Eleving Group“, „Longo Group“ ir „Wash and Drive“. Pastaroji abiejuose „Verde“ komplekso pastatuose nuomosis beveik 950 kvadratinių metrų patalpų. Savo biurą į šį kompleksą perkels ir statinių projektuotoja bendrovė „Swetch“, kuri įsikurs 600 kvadratinių metrų patalpose A pastato 10-ajame aukšte.

 

„Kasdieniniame savo darbe daug dėmesio skiriame siekdami optimizuoti statybinių medžiagų naudojimą, sumažinti savo klientų statybos sąnaudas ir bendrąjį pastatų poveikį aplinkai. Pagrindiniai veiksniai, lėmę mūsų apsisprendimą perkelti „Swetch“ biurą į kompleksą „Verde“, buvo išmanus aplinkos ir energijos išteklių naudojimas, taip pat galimybė ženkliai pagerinti mūsų komandos darbo sąlygas. Modernus A klasės biuras Rygos Skanste rajone užtikrins mūsų specialistų darbo-laisvalaikio pusiausvyrą bei padės mūsų verslui augti“, – sako „Swetch“ statinių projektavimo biuro savininkas Andris Eizenbergs.

 

„Džiaugiamės, kad tokios pažangios įmonės kaip „Decta“, „Alppes Capital“ ir „Swetch“ įvertino A klasės biurų privalumus. Tai įrodymas, kad šioms įmonėms jų darbuotojų gerovė yra labai svarbi, nes tik laikantis tokio požiūrio galima pritraukti ir išlaikyti talentingiausius specialistus. Kartu džiaugiamės, kad „Verde“ gali patenkinti visus mūsų nuomininkų keliamus reikalavimus, susijusius ne tik su pastatų architektūriniu dizainu, tvarumu ir efektyviu energijos vartojimu, bet ir savybėmis, lemiančiomis aplinkos estetiką bei aukščiausios kokybės paslaugas. Esu tikra, kad mūsų komplekso nuomininkų darbuotojai norės keltis į „Verde“, nes viskas, ko jiems reikia, bus visai šalia – ne tik darbo vietos, bet ir sporto studija, vaistinė, kirpykla, klinika, restoranas ir kt.“, – sako „Verde“ biurų komplekso komercijos direktorė Iveta Lāce.

 

Išskirtinė biurų komplekso „Verde“ ilgalaikės nuomos atstovė yra Latvijoje pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra „Colliers“ , o pirmasis pagrindinis šio komplekso nuomininkas – Šveicarijos telekomunikacinių paslaugų tiekėjas ir programinės įrangos kūrėjas „Swisscom“. Biurų kompleksas „Verde“, įgaliojus jį plėtojančiai įmonei „Capitalica Asset Management“, statomas vadovaujant SBA grupės bendrovei „Notus Developers“. Projekto generalinis rangovas – bendrovė „Velve“. Į biurų kompleksą „Verde“ planuojama iš viso investuoti daugiau kaip 65 mln. eurų. Tai bus pirmasis įmonės „Capitalica Asset Management“ įgyvendintas projektas Latvijoje.

 

Kontaktinis asmuo:

Andrius Barštys

Generalinis direktorius

Mob.: +370 612 30260

E-mail: [email protected]

Upės g. 21-1,  LT-08128 Vilnius, Lietuva

www.capitalica.lt

 

This site is registered on wpml.org as a development site.