Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Jau išnuomota daugiau kaip 60 proc. biurų pirmajame „Verde“ projekto pastate – prie bendruomenės jungiasi ir „KPMG Latvia“

Patvirtindama dinamišką tvarių A klasės biurų paklausos Latvijoje augimą, tarptautinė profesionalių paslaugų teikėja „KPMG Latvia“ tapo viena iš pagrindinių Rygos žaliosios koncepcijos biurų komplekso „Verde“ nuomininke. Tai ne tik pats didžiausias biurų nuomos sandoris, sudarytas šiais metais Latvijos sostinėje, bet kartu ir posūkis, reikšmingas visai „Verde“ plėtrai – ir nors šiame komplekse dar vyksta statybos darbai, abiejuose komplekso pastatuose jau išnuomota beveik 50 proc. biurų.

 

„Renkantis naują biurą  mums svarbiausi buvo du aspektai. Pirmiausiai, tai prisitaikymas prie lankstaus šiandienos darbo stiliaus, darbo aplinka, kuri skatintų tarpusavio bendradarbiavimą bei fizinis ir emocinis komandos narių komfortas.Todėl ir pasirinkome erdvias bei modernias „Verde“ patalpas, kuriose galėsime visa tai įgyvendinti. Antra, mums labai svarbu, kad kompleksas būtų tvarus, atsižvelgiant į aplinkos taršos mažinimą ir jame taikomus efektyvaus energijos vartojimo sprendimus”,– sako Armine Movsisjana, „KPMG Latvia“ vadovaujančioji partnerė.

 

„Matoma akivaizdi statybų pažanga – kasdien „Verde“ tampa labiau pastebimas Ant A korpuso fasado įrengtos energijos efektyvumą didinančios membraninės žaliuzės, atliekami vidaus apdailos darbai. B pastato statyba vyksta greičiau nei tikėtasi, todėl virš žemės jau iškilo šeši aukštai. Kartu vyksta ir aktyvus nuomininkų pritraukimo procesas, padėjęs užmegzti bendradarbiavimą su „KPMG Latvia“. Labai džiaugiuosi, kad tokia respektabili įmonė tapo ilgalaike mūsų kliente. Tai dar kartą įrodo, kad šiuolaikinių darbdavių rūpinimasis savo darbuotojų gerove glaudžiai susijęs su verslo augimu”, – sakė Iveta Lace, „Verde“ komercijos direktorė.

 

„KPMG Latvia“ yra viena didžiausių profesionalių paslaugų teikėjų Baltijos šalyse. Įmonė teikia audito, mokesčių, teisinių, verslo konsultavimo, duomenų analitikos, kibernetinio saugumo, ESG valdymo ir kitas konsultavimo paslaugas. Įmonės komanda nuolat auga, todėl buvo priimtas sprendimas perkelti biurą į naujas, du kartus didesnes nei dabar, 3 000 m2 ploto patalpas „Verde“ A pastato 7 ir 8 aukštuose. Į biurą persikels visa dabartinė „KPMG Latvia“ komanda, kurią sudaro 250 žmonių, įskaitant prisiekusiųjų teisininkų „KPMG Law“ , „KPMG Lighthouse“, 2021 m. įsteigtą Duomenų, dirbtinio intelekto ir naujų technologijų kompetencijos centrą bei KPMG kibernetinio saugumo centro specialistus.

 

Ēriks Bergmans, „Colliers Baltics“ partneris ir agentūros vadovas, pažymėjo: „Šis sandoris dar kartą parodė įmonių susidomėjimą itin kokybiška darbo aplinka, pastatų energijos efektyvumu ir tvariu požiūriu. Kad ir kokie būtų pasauliniai iššūkiai, biurų rinkos aktyvumas išlieka panašus kaip ir ankstesniais metais, o šis sandoris – didžiausias 2022 m. biurų nuomos sandoris Rygoje.“

 

Išskirtinė biurų komplekso „Verde“ nuomos atstovė yra Latvijoje pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra „Colliers“. Tarp pirmųjų didžiausių šio biurų komplekso nuomininkų yra Šveicarijos telekomunikacijų paslaugų teikėjas ir programinės įrangos kūrėjas „Swisscom“, bei finansinių technologijų įmonė „Decta“. Įmonės „Capitalica Asset Management“ plėtojamas biurų kompleksas „Verde“ statomas prižiūrint „Notus Developers“, antrinei grupės „SBA Group“ įmonei. Generalinis projekto rangovas – Latvijos bendrovė „Velve“. Iš viso į „Verde“ biurus planuojama investuoti daugiau kaip 65 mln. eurų, tai bus pirmasis įmonės „Capitalica Asset Management“ Latvijoje įgyvendintas projektas.

 

Kontaktinis asmuo:

Andrius Barštys

Generalinis direktorius

Mob.: +370 612 30260

E-mail: [email protected]

Upės g. 21-1,  LT-08128 Vilnius, Lietuva

www.capitalica.lt

This site is registered on wpml.org as a development site.