Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Latvijos „Enefit“ biurai kursis naujame „Capitalica” verslo centre Rygoje

Moderniame Latvijos sostinės Skanstes verslo kvartale sparčiai kuriasi į tvarumą orientuotos įmonės. Prie „žaliausio“ biurų komplekso „Verde“ bendruomenės prisijungė ir „Enefit“ įmonių grupė. Ši didžiausia vėjo energijos gamintoja Baltijos šalyse ir antra pagal dydį elektros prekybos įmonė Latvijoje pasirašė ilgalaikę nuomos sutartį, išsinuomodama daugiau kaip 900 kv. m. ploto patalpas verslo centre „Verde“. Pagal šį sandorį „Enefit“ biuras įsikurs 9-ame, o pirmasis Latvijoje „Enefit“ privačių ir verslo klientų aptarnavimo centras veiks 1-ame pirmojo „A“ korpuso aukšte.

 

Naujasis „Enefit“ biuras bus net tris kartus didesnis už dabartinį. Verslo centre „Verde“ visos trys „Enefit“ įmonės Latvijoje – „Enefit“, „Enefit Connect“ ir „Enefit Green“ – įsikurs po vienu stogu. Tai leis pagerinti įmonės darbo efektyvumą. Kaip ir iki šiol, įmonė tęs darbą hibridiniu modeliu: čia bus įrengtos atviros darbo erdvės, atskiros patalpos skirtos susirinkimams bei susitikimams, taip pat poilsio zonos.

 

„Mūsų įmonė sparčiai auga ir vystosi, todėl atsirado poreikis persikelti į didesnes biuro patalpas. Pasirinkti naująjį „Verde“ kompleksą buvo logiškas sprendimas, mūsų efektyviam darbui reikalinga puikiai organizuota ir patogi darbo aplinka. Neužmirškime, kad žalioji energija ir tvarumas – tai kertiniai „Enefit“ veiklos aspektai. Mūsų užduotis yra užtikrinti Latvijos įmonių ir privačių namų ūkių aprūpinimą vertę kuriančiais ir išmaniais energijos šaltinių valdymo sprendimais. O „Verde“ biurų kompleksas geriausiai atitinka mūsų vertybes ir šiuolaikinės darbo aplinkos poreikius“, – sako Krists Mertens, „Enefit“ valdybos pirmininkas.

 

„Enefit“ yra antras pagal dydį elektros tiekėjas verslui ir trečias – privatiems namų ūkiams Latvijoje. Be elektros tiekimo paslaugų, „Enefit“ Latvijoje plėtoja ir finansuoja atsinaujinančios energijos ir energijos vartojimo efektyvumo projektus, taip pat tiekia gamtines dujas daugeliui Latvijos įmonių. „Enefit“ savo veiklą Latvijoje vykdo nuo pat elektros rinkos liberalizavimo pradžios, daugiau kaip 16 metų.

 

„Didžiuojamės, kad „Verde“ pateisina „žaliojo“ biuro statusą ne tik dėl energiją tausojančių architektūrinių sprendimų bei gausios augalų žalumos, bet ir dėl jo nuomininkų požiūrio į tvarumą. Tai įrodo mūsų bendradarbiavimas su „Enefit“ – didžiausios Baltijos šalyse vėjo energijos gamintojos „Eesti Energia“ dukterine įmone. Mums svarbu, kad ji tapo ne tik „Verde“ biuro patalpų nuomininke, bet ir pirmąja nuomininke aptarnavimo sektoriuje – čia bus atidarytas pirmasis „Enefit“ klientų aptarnavimo centras Latvijoje. Jo dėka privatūs ir verslo klientai konsultacijas galės gauti asmeniškai „A“ korpuso 1-ame aukšte“, – sako Iveta Lace, „Verde“ komercijos direktorė.

 

Sparčios įmonės plėtros dėka auga ne tik klientų skaičius, bet ir darbuotojų komanda. Šiuo metu „Enefit“ klientų poreikiais kasdien rūpinasi 70 įmonės specialistų.

 

„Verde“ yra pirmasis SBA grupės bendrovės „Capitalica Asset Management“ įgyvendinamas projektas Latvijoje, į jį investuojama daugiau kaip 65 mln. eurų. Komplekso statybų priežiūrą vykdo SBA grupės įmonė „Notus Developers“. Šio projekto generalinis rangovas – LLC „Velve“; Latvijoje pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra „Colliers“ yra išskirtinė nuomos partnerė. Tarp didžiausių biurų komplekso nuomininkų yra tokios įmonės kaip: „Swisscom“, „Decta“, „KPMG Latvia“, „Swetch“, „Alppes Capital“, „Workland“ ir „Enefit“.

 

 

Kontaktinis asmuo:

Andrius Barštys

Generalinis direktorius, Partneris

Mob.: +370 612 30260

E-mail: [email protected]

Upės g. 21-1,  LT-08128 Vilnius, Lietuva

www.capitalica.lt

This site is registered on wpml.org as a development site.