Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Nidoje atidaryta pirmoji tokia bendradarbystės erdvė

Informacija žiniasklaidai, liepos 2 d.

Nuo liepos 2 d. Nidoje duris atveria pirmoji bendradarbystės (angl. coworking) erdvė „Out of Office“. Susimokėję už dieną, savaitę, mėnesį ar net visą vasarą ja pasinaudoti galimybę turės visi Kuršių Nerijoje dirbantys poilsiautojai. Nauja erdvė įsikūrė buvusio restorano „Bo House“ patalpose ant Kuršių marių kranto ir Nidoje veiks iki rugsėjo pabaigos. Vienu metu joje galės dirbti apie 60 žmonių.

Naujai įkurtoje „Out of Office“ bendradarbystės erdvėje įrengtos ne tik bendrosios ir darbo vietos, bet ir du susitikimų kambariai (angl. meeting rooms), pavadinti partnerių, investavusių į erdvę, vardu – „Capitalica“ ir „Sand Offices“. Viename iš jų bus galima pajusti, ką iš tikrųjų reiškia dirbti paplūdimyje – grindys padengtos tikru smėliu.

„Mes nuolatos ieškome naujų galimybių investuoti į kokybiškas geroje lokacijoje įsikūrusias biurų erdves. Siekiame kurti išskirtinius projektus, kokių komercinio nekilnojamo turto rinkoje dar nėra. Todėl ir šį kartą pasirinkome investuoti į pirmąją bendradarbystės erdvę Nidoje ant Kuršių marių kranto. Šią vasarą savo biurą ir kasdienius darbus dalinai perkėlėme į Nidą, todėl pasinaudodami savo „know-how“, šį žingsnį matome ir kaip duoklę mūsų darbuotojams, kurių gerovė – vertingiausia investicija“, – sako Mindaugas Liaudanskas, SBA grupės investicijų valdymo bendrovės „Capitalica Asset Management“ vadovas.

Partneriui antrina erdvės įkūrėjas Mindaugas Juška. Anot jo, Nidoje trūko erdvės, kuri būtų atvira visiems Nidoje dirbantiems poilsiautojams, o tokių kasmet daugėja.

„Priešingai negu „Nidos meno kolonija“, kuri skirta daugiausia kūrėjams, naujoje bendradarbytės erdvėje „Out of office“ bus laukiami visi, kurie Nidoje ir atostogauja, ir dirba. Čia nuomos kaina dienai sieks 25 eurus, mėnesiui – 375 eurų, o visiems 3 mėnesiams – 750 eurų. Taip pat siūlomi ir specialūs paslaugų paketai“, ­– teigia M. Juška.

Jis pasakoja, kad kurorto svečiai bendradarbystės erdvėje bus aprūpinti visomis darbui būtinomis priemonėmis – greitaeigiu internetu, darbo vieta, nemokama kava ir arbata.

Iki šiol dvi „Out of Office“ bendradarbystės erdves Palangoje įkūręs M. Juška sako, jog erdvės Nidoje išskirtinumas – lokacija. Mat, ji įsikurs unikalioje vietoje – ant Kuršių marių kranto.

„Nėra Lietuvoje kitos darbo vietos, kuri būtų su vaizdu į Kuršių marias. Ir dar kurioje galėtum pajusti tikrą Nidos paplūdimio smėlį po kojomis. Be to, ši nauja erdvė įsikūrusi poilsiautojų tarpe buvusio populiaraus restorano „Bo House“ patalpose, kurios yra labai šviesios, kūrybiškos, kurtos profesionalų, tad rengdami bendradarbystės erdvę stengėmės išlaikyti vietos stilių ir kokybę“  – sako M. Juška.

Bendradarbystės erdvė veiks kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 18 val. Savo vietą erdvėje galima rezervuoti per sistemą, adresu: www.3o.lt

„Out of office“ iniciatoriai – aktyvūs palangiškiai ir buvę vilniečiai, persikėlę gyventi ir dirbti į Palangą. Pirmoji bendradarbystės erdvė Palangoje buvo atidaryta dar prieš pandemiją, „Kablyje“, o 2023 m. duris atvėrė ir antroji vieta „Gabijos” viešbutyje.

This site is registered on wpml.org as a development site.