Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

Komanda kurianti realią vertę investuotojams

Valdybos pirmininkas | Fondo valdytojas
quote
Andrius pradėjo veiklą kapitalo rinkos, turto valdymo ir nekilnojamojo turto srityse nuo 1997 m.

Turėdamas daugiau nei 20 metų patirtį, Andrius įvykdė ne vieną stambų sandorį, valdė daugiau nei 100 tūkst. klientų sąskaitas , kurių valdomo turto vertė viršijo 250 mln. eurų. Investuotojai vertina Andriaus investavimo patirtį ir vadovavimo įgūdžius. Anksčiau jis vadovavo investiciniam bankui „Finasta“ ir „Finasta Group“, vienai didžiausių investicinės bankininkystės, turto valdymo, pensijų fondų ir investicijų valdymo platformų Baltijos šalyse.

Andrius Oksfordo universitete baigė finansinių technologijų studijas ir Kauno technologijų universitete įgijo vadybos magistro laipsnį.
Andrius Barštys
Valdybos pirmininkas | Fondo valdytojas
linkedin linkedin
Generalinis direktorius | Fondo valdytojas
quote
Mindaugas nuo 2016 m. kaupia patirtį nekilnojamojo turto valdymo, analizės ir vertinimo srityse.

Daugiau kaip 10 metų Mindaugas dirba su investuotojais, kurie vien Capitalica valdymo įmonėje patikėjo daugiau kaip 35 mln. eurų vertės valdomo turto. Mindaugas yra naujausio, tvariausio fondo „Capitalica Green Logistics Fund“ valdytojas. Prieš tai jis dirbo investavimo analitiku investicinių konsultacijų bendrovėje „MC Investments“, kur padėjo savo tarptautiniams klientams sėkmingai investuoti daugiau kaip 400 mln. dolerių.

Mindaugas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete baigė ekonomikos studijas.
Mindaugas Liaudanskas
Generalinis direktorius | Fondo valdytojas
linkedin linkedin
Finansų vadovas
quote
Lukas turi sukaupęs daugiau kaip 8 metų patirtį įmonių finansų valdyme, privataus kapitalo investicijose, gyvenamojo bei komercinio NT investicinių projektų vertinime bei įgyvendinime. Ankstesnėje NT vystymo bendrovėje „Realco“ užėmė finansų direktoriaus pareigas.

Lukas ISM vadybos ir ekonomikos universitete įgijo finansų bakalauro laipsnį, o Kauno Technologijos universitete įgijo matematikos magistro laipsnį.
Lukas Cicėnas
Finansų vadovas
linkedin linkedin
Verslo plėtros vadovė
quote
Viktorija sukaupusi 16 metų patirtį investavimo, ryšių su klientais ir nekilnojamojo turto srityse.

Anksčiau Viktorija vadovavo „Finastos“ investicinio banko privačios bankininkystės padaliniui. Šešerius metus užėmė vadovaujančias pozicijas Šiaulių banke, kur buvo atsakinga už Taupymo ir investavimo produktus, o vėliau vadovavo Pardavimo departamentui.

Viktorija ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadovų vadybos magistro laipsnį ir turi įgijusi finansų maklerio konsultanto licenciją.
Viktorija Juzkiv
Verslo plėtros vadovė
linkedin linkedin
Investicinių projektų vadovė
quote
Per daugiau nei 7 metus trunkančią karjerą Gabrielė sudarė 210 mln. eurų vertės nekilnojamojo turto sandorių ir valdė daugiau kaip 40 klientų portfelius. Didžiąją dalį patirties ji įgijo parduodama komercinį nekilnojamąjį turtą, konsultuodama klientus investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais tokiose bendrovėse kaip „Newsec“ ir „BPT Real Estate“.

Gabrielė ISM Vadybos ir ekonomikos universitete baigė tarptautinio verslo ir komunikacijos studijas
Gabrielė Gegevičiūtė
Investicinių projektų vadovė
linkedin linkedin
Fondo valdytojas
quote
Gintaras jau daugiau nei 10 metų dalijasi sukaupta patirtimi Baltijos šalių nekilnojamojo turto srityje. Per visą šį laiką, jis konsultavo žymiausias regiono privačias ir viešąsias įmones strateginiais NT klausimas. Jo įmonių sąraše puikuojasi tokios įmonės kaip „Newsec“ ir „Inreal“. Po to sekė karjera NT vystymo įmonėse, kur buvo atsakingas už NT investicijas ir įsigijimus Baltijos regione.

Gintaras Mykolo Romerio universitete įgijo finansų ekonomikos bakalauro laipsnį.
Gintaras Toločka
Fondo valdytojas
linkedin linkedin
Ryšių su investuotojais projektų vadovė
quote
Inga jau 20 metų konsultuoja klientus turto valdymo klausimais, rengia investavimo planus, konsultuoja nekilnojamojo turto finansavimo ir kitais finansiniais klausimais. Šioje srityje ji labiausiai atsiskleidė dirbdama vyresniąja asmenine bankininke ir finansų patarėja SEB ir „Danske“ bankuose. Ji sukūrė aukštos vertės kapitalo turinčių asmenų
ir mažmeninių investuotojų tinklą.

Inga Vilniaus universitete įgijo verslo administravimo magistro laipsnį ir yra licencijuota finansų maklerio konsultantė.
Inga Kalesinskienė
Ryšių su investuotojais projektų vadovė
linkedin linkedin
Projektų direktorius
quote
Giedrius nuo 2005 metų kaupia savo patirtį vadovaujamose pareigose IT, statybų sektoriuje, investavimo ir finansų srityse, taip pat buvo vienas iš 9 valdybos narių Lietuvos įmonių klasteryje.

Pastaraisiais metais vadovavo Urban inventors ir Notus developers įmonėms.

Giedrius Jungtinėse Amerikos valstijose, Herberg verslo mokykloje įgijo finansų magistro laipsnį.
Giedrius Cvilikas
Projektų direktorius
linkedin linkedin
Apskaitos vadovė
quote
Milda turi 8 metų patirtį finansų valdymo srityje. Ji yra nuolat atsakinga už iki 10 mln. eurų apyvartinio kapitalo ir mokėtinų sumų bei iki 20 mln. eurų grynųjų pinigų srautų per metus.

Milda Mykolo Romerio universitete įgijo ekonomikos bakalauro laipsnį.
Milda Kiaušinytė
Apskaitos vadovė
linkedin linkedin
Verslo komplekso "Verde" komercijos direktorė
quote
Iveta turi daugiau nei 20 metų patirties rinkodaros srityje. Rygoje šiandien ji viena iš labiausiai patyrusių Latvijos ekspertų komercinio NT srityje.

Iveta atsakinga už sėkmingą didžiausio Capitalica Baltic Real Estate Fund I vystomą projektą „Verde” - žaliausią biurų kompleksą Rygoje. Iki tol, ji ėjo CBRE Baltics verslo plėtros vadovės ir prekybos centro Spice valdybos narės pareigas.

Iveta Latvijos universitete įgijo komunikacijos, žurnalistikos programos bakalauro laipsnį, o Stokholmo ekonomikos mokykloje, Rygoje įgijo verslo administravimo magistro laipsnį.
Iveta Lace
Verslo komplekso "Verde" komercijos direktorė
linkedin linkedin
Fondo valdytojas
quote
Ignas yra sukaupęs beveik 20 metų patirtį bankininkystės sektoriuje, dirbant su verslo klientais.
Didžiausia patirtis įgyta įmonių finansavimo, sandorių struktūrizavimo, kredito rizikos, kapitalo rinkų srityse.
Ankstesnėje darbovietėje Luminor banke Ignas vadovavo skolos kapitalo rinkų skyriui, kredito analizės skyriui bei stambių verslo klientų skyriui.
Ignas Vilniaus universitete baigė vadybos ir verslo administravimo studijas.
Ignas Šablevičius
Fondo valdytojas
linkedin linkedin
This site is registered on wpml.org as a development site.