Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

„Verde“ verslo centro B korpuse „Tietoevry“ tapo didžiausiu nuomininku

Ne tik pasauliniu mastu, bet ir Latvijoje yra pastebima tendencija, kai į tvarumą orientuotos įmonės renkasi energetiškai efektyvius, sertifikuotus A klasės biurų pastatus. Ne išimtis ir IT įmonė „Tietoevry“, kuri Rygos „žaliausiame“ biurų komplekso „Verde“ B korpuse tapo didžiausiu nuomininku. 

„Tietoevry“ filialo Latvijoje biuras įsikurs „Verde“ B korpuso 4-ame, 8-ame ir 9-ame aukštuose, kurio bendras plotas sieks 4500 kv. metrų. Šis sandoris, sudarytas praėjusių metų pabaigoje, tapo didžiausiu biurų nuomos sandoriu Latvijoje 2022 metais.

„Įmonei „Tietoevry“ prisijungus prie „Verde“ biurų komplekso, Skanstė – Rygos naujausias centrinis verslo rajonas – tampa Latvijos sostinės technologijų epicentru. Būtent dabar ir čia kuriasi centras, kuris skatins ekonominį aktyvumą ir miesto bei mūsų šalies patrauklumą tarptautiniu mastu. Labai džiaugiuosi, kad šios pažangios įmonės vystymasis vyks „Verde“ centre. Taip pat noriu atkreipti dėmesį, kad jau išnuomota 68 proc. B korpuse, kurio statybos dar tebevyksta“, – teigia Iveta Lace, „Verde“ komercijos direktorė.

„Tietoevry“ Latvijos filialas yra vienas iš šalyje pirmaujančių IRT eksporto ir inovacijų lyderių, turintis daugiau kaip 1100 darbuotojų, besispecializuojančių skirtingų IT sistemų ir mokėjimų sprendimų kūrime, net tik  Baltijos šalių, bet ir viso pasaulio klientams. Rygoje taip pat yra įsikūręs „Tietoevry“ korporacijos pasaulinis Finansinių ir IT paslaugų centras.

„Mūsų informacinių technologijų ir finansinių ekspertų komanda kasdien kuria organizacijoms skirtus IT sprendimus ir tobulina veiklas, kad paskatintų permainas į gerąją pusę. Šiuo metu klojame pamatus mūsų pačių augimui ir vystymuisi. Mūsų biuro perkėlimas į „Verde“ verslo centrą atspindi mūsų ateities tikslus ir strategiją – modernią ir galimai geriausią darbo aplinką „Tietoevry“ darbuotojams, taip pat tvarius, konkurencingus ir pažangius verslo sprendimus mūsų klientams ir partneriams. Matome didžiulį potencialą šiame strateginiame Rygos rajone“, – pabrėžia Valerija Varna, „Tietoevry“ Latvijos filialo vadovė.

Planuojama, kad naujasis „Tietoevry“ biuras, įsikursiantis „Verde“ biurų komplekso B korpuse, duris atvers 2024 m. Tuo tarpu 2023 m. bus skirti interjero dizaino kūrimui, kurį vykdys architektų biuras ARHIS ARHITEKTI.

„Pastaraisiais metais ženkliai pasikeitė biurų ir darbo vietų funkcijos. Esame įsitikinę, kad biuras su išmaniosiomis technologijomis padės sėkmingai tęsti mūsų pasirinktą hibridinio darbo modelį. Pagrindiniais „Tietoevry“ naujojo biuro pasirinkimo kriterijais tapo pastato energetinis efektyvumas, išmanioji biuro valdymo sistema ir puiki oro kokybė. Be to, mums labai svarbu žalioji terasa, greito įkrovimo elektromobilių stotelė, dviračių stovėjimo aikštelės ir kiti patogumai, kurie prisideda prie mūsų darbuotojų gerbūvio ir mažina mūsų įmonės taršą aplinkai“, pastebi Inese Plate, „Tietoevry“ Baltijos šalių biuro vadovė.

„Įmonė „Tietoevry“ pasižymi aukštais standartais, kurie keliami jos darbuotojų gerovei ir darbo našumui, prekės ženklo žinomumui ir tvarumui. Džiaugiamės, kad Ryga dabar gali pasiūlyti tokį A klasės projektą kaip „Verde“, kuris visiškai atitinka aukščiausius įmonėms keliamus reikalavimus. Išskirtinį dėmesį skiriant net ir menkiausioms detalėms, šis sandoris yra didžiausias 2022 m. biurų nuomos sandoris Rygoje. Bendras išnuomotas „Verde“ plotas tik įrodo, kad nauji plėtros projektai statybų stadijoje tampa dar patrauklesni įmonėms, kurios savo ateities plėtrai renkasi tvarumą, komfortą ir kokybę“, – sako Eriks Bergmans, „Colliers Latvia“ partneris ir agentūros vadovas.

„Capitalica Asset Management“ vystomą biurų projektą „Verde“, į kurį bus investuota daugiau kaip 65 mln. eurų suma, prižiūri bendrovė „Notus Developers“, kuri yra „SBA Grupės“ dukterinė įmonė. Projekto generalinis rangovas – „Velve“, išskirtinis nuomos ir valdymo partneris – Latvijoje pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra „Colliers“. Biurų komplekso nuomininkais jau tapo tokios įmonės kaip „Swisscom“, „Decta“, „KPMG Latvija“, „Swetch“, „Merito Group“, „Workland“, „Enefit“, „VIA SMS Group“, „ir dabar – „Tietoevry“.

This site is registered on wpml.org as a development site.