Capitalica Capitalica Asset Management +370 612 90001 [email protected]

„Workland“ atveria aplinkai draugišką bendradarbystės erdvių centrą „Verde“ biurų komplekse Rygoje

Pirmaujanti biuro erdvių sprendimų teikėja „Workland“, plečia savo tinklą Baltijos šalyse. Ji pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį su „žaliausiu“ Rygos biurų kompleksu „Verde“. Latvijos sostinėje iškilusiame biurų komplekse „Verde“ šį rudenį „Workland“ planuoja atverti aplinkai draugišką bendradarbystės erdvių centrą, į kurį planuoja investuoti daugiau kaip 1 mln. eurų.

 

Naujasis „Workland“ centras bus 1 420 kv. m. ploto, jis užims komplekso „Verde“ A pastato visą antrąjį aukštą, kuris bus paverstas įkvepiančia ir funkcionalia bendradarbystės erdve. Čia bus įrengti privatūs įvairaus dydžio biurai, bendradarbystės ir atviros erdvės bei posėdžių salės, tad sau tinkamą darbo vietą galės išsinuomoti klientai, dirbantys įvairiu stiliumi ir vertinantys bendruomeniškumo jausmą bei lanksčią darbo aplinką. Šiame centre galės dirbti apie 180 žmonių.

 

„Savo biuro erdvių tinklą plėsti Rygoje planavome jau kurį laiką. Pasitaikius progai įsikurti aplinkai draugiškame biurų pastate „Verde“ ir įsitikinus, kad ši idėja atitinka mūsų vertybes siekti tvarumo ir kurti į žmogų orientuotą darbo aplinką, nusprendėme veikti“, – šios vietos pasirinkimą komentuoja „Workland“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Indrekas Häälas.

 

2022 m. „Workland“ planuoja 40 proc. augimą Baltijos šalių rinkoje, lanksčiomis sąlygomis išnuomodama daugiau kaip 7 000 kv. m. biurų erdvės. Iš viso trijose šalyse bus įrengta 750 darbo vietų.

 

„Verde“ komercijos direktorė Iveta Lāce sako: „Planuodami komplekso papildomų paslaugų spektrą iš pat pradžių apsisprendėme, kad čia turtų įsikurti bendradarbystės erdvės. Esame patenkinti, kad viena iš Baltijos šalių biurų nuomos verslo sektoriaus lyderių „Workland“ šias paslaugas teiks mūsų verslo centre. Patirtis rodo, kad bendradarbystės erdvės – tai puikus tramplinas startuoliams ir mažoms įmonėms įsibėgėti ir vėliau sparčiau augti. Akivaizdus pavyzdys – Šveicarijos telekomunikacijų ir programinės įrangos kūrėja „Swisscom“. Savo veiklą Latvijoje ji pradėjo išsinuomojusi darbo vietas Rygos senamiestyje, „Workland Telegraph“ centre, o dabar ši įmonė tapo strategine mūsų nuomininke. Tikimės, kad jos sėkmės istorija paskatins jaunus verslininkus rinktis darbo vietas dabar kuriamame bendradarbystės erdvių centre, ir, kas žino, galbūt po kurio laiko susėsime pasikalbėti apie erdvesnių patalpų nuomą komplekse „Verde““.

 

Hibridinis darbas tampa vyraujančiu darbo stiliumi daugelyje įmonių, todėl komplekse „Verde“ savo centrą „Workland“ kurs siekdama užtikrinti patalpų lankstumą, pritaikydama jas prie nuomininkų darbuotojų komandos pokyčių arba jų poreikių. Šis centras Rygoje pristatys bendrovės „Lauder Architects“ sukurtą pažangiausią ir aplinką tausojančią bendradarbystės erdvių biurų koncepciją.

 

„Workland“ administracijos direktorius Igoris Beloborodovas pažymėjo: „Rinkdamiesi naujus projektus visada koncentruojamės į tvariausius sprendimus. Ieškant naujų plėtros galimybių lemiami veiksniai yra energijos vartojimo efektyvumas ir tvarūs sprendimai. Biurų kompleksas „Verde“ – draugiškiausias aplinkai pastatas Rygoje, tad projektas visiškai atitiko mūsų vertybes ir planus. Todėl raginame verslininkus, ieškančius darbo vietų ir siekiančius plėtros „žaliojoje“ aplinką tausojančioje aplinkoje, kreiptis į „Workland“ ir rezervuoti bedradarbystės erdvių biurus komplekse „Verde““.

 

Naujajame „Workland“ bendradarbystės erdvių centre bus galima išsinuomoti kelis mažesnius biurus, taip užtikrinant įvairaus dydžio personalo grupių privatumą. Visose darbo vietose pateks daug natūralios šviesos, juose vyraus šiuolaikiškas dizainas ir išskirtiniai interjero sprendimai.

 

„Visi mūsų nuomininkai galės naudotis ne tik „Workland“ patalpomis, bet ir papildomai „Verde“ pastato teikiamais patogumais, įskaitant papildomas paslaugas. Penktajame aukšte yra didelė terasa su lauke įrengtomis darbo vietomis, čia bus galima dirbti arba ateiti darbo pertraukėlių metu ir pasigrožėti nuostabiu sostinės centro vaizdu“, – sako Agnese Pidrika, „Workland“ bendradarbystės erdvių centrų Latvijoje vadovė.

 

„Verde“ yra „SBA Group“ įmonės „Capitalica Asset Management“ pirmasis įgyvendinamas projektas Latvijoje, į jį investuojama daugiau kaip 65 mln. eurų. Komplekso statybų priežiūrą vykdo SBA grupės bendrovė „Notus Developers“. Šio projekto generalinis rangovas – LLC „Velve“; Latvijoje pirmaujanti nekilnojamojo turto agentūra „Colliers“ yra išskirtinė nuomos partnerė. Tarp biurų komplekso nuomininkų yra tokios įmonės kaip: „Swisscom“, „Decta“, „KPMG Latvia“, „Swetch“, „Alppes Capital“ ir „Workland“.

 

Apie „Workland Group“

„Workland Group“ – tai didžiausias bendradarbystės erdvių tinklas Baltijos šalyse, turintis 13 centrų, iš jų du – „Telegraph“ ir „Verde“ – veikia Rygoje, penki centrai yra Taline, dar penki – Vilniuje ir vienas Kaune. „BaltCap“, didžiausias privataus kapitalo investuotojas Baltijos šalyse, kartu su įmonės įkūrėju ir vadovybe yra pagrindinis „Workland“ akcininkas.

 

 

Kontaktinis asmuo:

Andrius Barštys

Generalinis direktorius

Mob.: +370 612 30260

E-mail: [email protected]

Upės g. 21-1,  LT-08128 Vilnius, Lietuva

www.capitalica.lt

This site is registered on wpml.org as a development site.